Logo Klub CFO&COnaslovna

Preuzmi brošuru (PDF)

Predstojeći sastanci

61.sastanak, 19.okt, Kako napraviti budžet  u softveru za 10 dana?

62.sastanak, 27.okt, Kako će izgledati CFO i controller budućnosti?

63.sastanak, 17.nov, Fantastični izveštaji za menadžere

61.sastanak, 25.nov, HR controlling u cloud-u

61.sastanak, 9.dec, Power BI za power “izveštaje”

61.sastanak, 16.dec, Izveštavanje brzinom misli!

61.sastanak, 28.dec, Digitalni NPV, IRR i payback

Svi sastanci su od 17:00 do 19:00h.

Prijava za besplatne on-line sastanke klikom ovde.

O Klubu

Klub CFO & Controlling je osnovan 2011. godine. Klub okuplja 400 članova i najveći je klub iz oblasti finansija i controllinga u Srbiji. Glavna aktivnost u Klubu su redovni mesečni sastanci na kojima se okuplja preko 100 članova.

Članovi

Članovi su profesionalci koje zanimaju finansije i controlling. Svako može da postane član Kluba. Članovi su CFO, Head of controlling, controlleri, analitičari, planeri, ekonomisti, specijalisti za izveštavanje, obračun cene koštanja i sl. Članovi dolaze iz najboljih kompanija: NIS AD, Telekom Srbija, Delta Holding, Carlsberg, Apatinska pivara, Leoni, MK grupa, Carnex, VIP, Frikom,  Mercator S, Michelin, Dijamant, Porsche, Atlantik grupa, Komercijalna banka, Societe general banka …

Sastanci

Sastanci se održavaju deset puta godišnje od 17:00 do 20:00. Do sada je održano preko 60 sastanaka, i na svakom sastanku prisustvuje preko 100 učesnika. Govornici na sastancima su isključivo ljudi iz prakse, kao što su CFO, Head of controlling, CEO, sales controller, factory controller, reporting manager i sl.

Teme na sastancima su iz finansija i controllinga:

Koristi za tebe

Članarina za 2021. godinu

Članarina za 2022. godinu

Kako da postaneš član Kluba CFO & Controlling?

Preuzmi brošuru (PDF)